Kde koupit / objednat plastová okna
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Kde koupit / objednat plastová okna

Jestliže zrovna stavíte nebo rekonstruujete, jednou z věcí, kterou budete řešit, bude také nákup oken. Pokud se ptáte, kde rychle koupit nebo objednat ideálně nejlevnější plastová okna, bude pro vás dobrou volbou náš e-shop Skladová-okna.cz. Proč? Čtěte dál. 

Rychle a levněji

V dnešní době je velký problém s dodržováním termínům. U nás ale dlouho čekat nemusíte. Většinu oken máme skladem a jsme schopni je dodat do 3 dnů. U oken na míru (podle našeho konfigurátoru) to bývá 14 až 28 dnů. Cena oken bývá ve srovnání s konkurencí nižší, navíc si montáž můžete udělat svépomocí, takže ještě ušetříte. Ale protože si uvědomujeme, že ne každý ví, jak na správnou instalaci, připravili jsme podrobnou sekci s návody

Kvalitní provedení a velký výběr

Přestože u nás si můžete objednat plastová okna za velmi výhodné ceny, stále držíme laťku kvality nabízených výrobků vysoko. Okna PREMIUM s šestikomorovým systémem mají výborné tepelně izolační vlastnosti, celoobvodové kování je od německého výrobce Winkhaus. Více informací jsme sepsali v textu Vlastnosti prodávaných profilů skladových oken. Dalším naším plusem je velký výběr zboží – můžete si objednat jednokřídlá, dvoukřídlá i trojkřídlá okna, samozřejmě v nejrůznějších rozměrech. 

Pozitivní reference od zákazníků

Jak se říká, nejlepší reklamou je dopručení od konkrétních lidí. My jsme rádi, že pozitivních referencí máme už pěknou řádku a že nás naši bývalí zákazníci už doporučují těm budoucím. 
  356
  oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  771
  zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  278
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás v 5 evropských zemích
  Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
  Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

  Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků