Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Plastová okna dvoukřídlá s nadsvětlíkem se štulpem na míru
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG
  1. Způsob otevírání
  2. Rozměry
  3. Vlastnosti a doplňky
Vaše okno je nakonfigurováno ze

Zvolte otvíratelnost / sklopnost výrobku

Zde si vyberte způsob otvírání jednotlivých křídel.
Dvoukřídlé okno se štulpem (levé křídlo otvíravé levé, pravé křídlo otvíravo-sklopné pravé) + pevný (fixní) nadsvětlíkDvoukřídlé okno s nadsvětlíkemod 3 727 Kčlevé křídlo otvíravé levé, pravé křídlo otvíravo-sklopné pravé + výklopný nadsvětlíkDvoukřídlé okno s nadsvětlíkemod 3 791 KčDvoukřídlé okno se štulpem (levé křídlo otvíravo-sklopné levé, pravé křídlo otvíravé pravé) + pevný (fixní) nadsvětlíkDvoukřídlé okno s nadsvětlíkemod 3 727 KčDvoukřídlé okno se štulpem (levé křídlo otvíravo-sklopné levé, pravé křídlo otvíravé pravé) + výklopný nadsvětlíkDvoukřídlé okno s nadsvětlíkemod 3 791 KčDvoukřídlé okno se štulpem (levé křídlo otvíravé levé, pravé křídlo otvíravo-sklopné pravé) + otvíravo-sklopný nadsvětlík pravýDvoukřídlé okno s nadsvětlíkemod 4 305 KčDvoukřídlé okno se štulpem (levé křídlo otvíravo-sklopné levé, pravé křídlo otvíravé pravé) + otvíravo-sklopný nadsvětlík pravýDvoukřídlé okno s nadsvětlíkemod 4 305 Kč


Potřebujete poradit?
Po – Pá:8:30 – 16:00
So:8:00 – 12:30
Dnes vám pomáhají: Dominika, Martina, Pavla, Veronika a Kateřina