Co je okenní kování?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Co je okenní kování?

Tablo_kování_Winkhaus_activPilot.pngU našich plastových oken najdete po celém obvodu kvalitní kování německého výrobce Winkaus (řada activPilot) s certifikátem odolnosti 25 000 cyklů a zesílené panty s nosností křídla těžkého až 120 kg.

Popis kování plastových oken 

 • Bezpečnostní body, které výrazně snižují riziko vloupání a díky pojistce proti chybné manipulaci zvyšují pohodlí uživatele.
 • U otvíravo-sklopných křídel oceníte mikroventilaci i více polohové větrání (až 5 poloh větrání).
 • Systém uzavírání kování activPilot je založen na uzavíracích čepech ve tvaru osmihranných hříbků. U těchto hříbků se reguluje přítlak klíčem. Otočením hříbku můžete jednoduše zmenšit přítlak křídla v létě a v zimě naopak tento přítlak zvýšit (více se dočtete v sekci návodů – jak seřídit plastová okna a dveře).  
 • Přizvedávání křídla zajišťuje hladké a pohodlné zavírání.
 • Nůžkové ložisko je vybaveno třecí brzdou, která zpomaluje pohyb křídla. Moderní design ložisek je v souladu s nejnovějšími trendy. Navíc se díky zaobleným hranám ložisek okno lépe udržuje čisté. 
 • Dva bezpečnostní protiplechy proti vloupání již ve standardu zvyšují bezpečnostní úroveň okna. Stejné typy protiplechů jsou používány i v oknech odolných proti vloupání, odpovídajících bezpečnostním třídám RC1  RC2. 


Kování activPilot
Kování plastových okenKování plastových okenKování plastových oken
  319
  oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  795
  zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  292
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás v 5 evropských zemích
  Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
  Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

  Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků