Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Co je okenní ostění?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Co je okenní ostění?

S okenním ostěním se setkáte snad u každého okna nebo dveří. Pod pojmem si představte postranní plochu ve stěně, vedle otvoru okna, která se liší svojí hloubkou a sklonem. Ostění může být rovné, šikmé nebo zalomené.

Rovným ostěním má snad drtivá většina nových domů. Ostění a plocha okna mezi sebou svírají pravý úhel. Šikmé ostění je zase typické pro středověké hrady. Setkáte se s ním ale i dnes. Okno svírá s ostěním tupý úhel. Velkou výhodou pak je, že okno můžete otevřít více než v případě rovného ostění a do místnosti se také dostane více světla. Třetím typem je zalomené ostění, u kterého vzniká schodek. Může vzniknout třeba vybouráním starého okna a zasazením nového, které má jinou velikost.
 

Ostění oken a dveří

 

  289
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  558
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  223
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde