Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jaké jsou typy plastových oken do koupelny?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaké jsou typy plastových oken do koupelny?

Přestože řada domácností nemá v koupelně okno, je určitě výhodné, když je místnost osvětlena přirozeným světlem a nejste odkázáni vždy rozsvěcovat svítidlo. Navíc oknem se dá větrat, což zvláště oceníte, když je koupelna spojena se záchodem. Zkrátka okno do koupelny patří, jen se tedy nabízí otázka: jaké vybrat?

Nejběžnější jsou koupelnová okna střešní a otvíravo-sklopná

V koupelně je zvýšená vlhkost, proto jsou nejvhodnější okna z plastu. Další parametry pak už záleží na preferencích daného zákazníka, ale obecně lze říci, že nejčastěji lidé volí zhledem k zachování svého soukromí do koupelny jednokřídlá okna. Ta mohou být: 
 • fixní – jedná se o pevná okna bez možnosti otevírání a tedy i větrání. Jsou levnější než otvíratelná okna. Dají se využít v přízemních koupelnách, kdy lze okno pohodlně umýt z obou stran ze země. Kvůli nemožnosti větrání bychom je doporučili jen do domů s rekuperací. 
 • sklopná větrací – nejdou zcela otevřít, ale vyklopit, což bývá k větrání dostačující. Bývají širší, ale užší. 
 • otevírací a sklopná – bývají větší něž výklopná, podobně široké a vysoké, žádaný rozměr je 100 × 100 cm. Dají se nejen vyklopit na ventilaci, ale také zcela otevřít.  
 • střešní – jsou vhodná do podkroví, koupelnu hodně prosvětlí a jdou pohodlně otevírat. Přímo do místností se zvýšenou vlhkostí jsou určena plastová střešní okna PREMIUM. Jsou k dispozici ve více než deseti rozměrech. 
Mnoho jednokřídlých plastových oken do koupelny u nás máme skladem, dodání bývá do 3 dnů. V případě, že potřebujete okno jiných rozměrů nebo rozšířených parametrů (například s mléčným sklem) obejdnávejte přes náš konfigurátor

Pozor na příliš malá okna 

Protože dnes jsou často k vidění i koupelny větší velikosti (bývají tam dvě umyvadla, sprchový kout, vana, WC, bidet a třeba i sauna) je potom žádoucí tam umístit buď větší okno (orientované například do zahrady), nebo více malých plastových oken. U oken menších rozměrů jen upozorňujeme, že značnou část okna tvoří rámy, takže samotná plocha skla bývá malá a logicky přes ni pak prochází také méně světla.  
 
  325
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  762
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  299
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde