Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Jaké jsou typy plastových oken do koupelny?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaké jsou typy plastových oken do koupelny?

Přestože řada domácností nemá v koupelně okno, je určitě výhodné, když je místnost osvětlena přirozeným světlem a nejste odkázáni vždy rozsvěcovat svítidlo. Navíc oknem se dá větrat, což zvláště oceníte, když je koupelna spojena se záchodem. Zkrátka okno do koupelny patří, jen se tedy nabízí otázka: jaké vybrat?

Nejběžnější jsou koupelnová okna střešní a otvíravo-sklopná

V koupelně je zvýšená vlhkost, proto jsou nejvhodnější okna z plastu. Další parametry pak už záleží na preferencích daného zákazníka, ale obecně lze říci, že nejčastěji lidé volí zhledem k zachování svého soukromí do koupelny jednokřídlá okna. Ta mohou být: 
 • fixní – jedná se o pevná okna bez možnosti otevírání a tedy i větrání. Jsou levnější než otvíratelná okna. Dají se využít v přízemních koupelnách, kdy lze okno pohodlně umýt z obou stran ze země. Kvůli nemožnosti větrání bychom je doporučili jen do domů s rekuperací. 
 • sklopná větrací – nejdou zcela otevřít, ale vyklopit, což bývá k větrání dostačující. Bývají širší, ale nižší. 
 • otevírací a sklopná – bývají větší než výklopná, podobně široké a vysoké, žádaný rozměr je 100 × 100 cm. Dají se nejen vyklopit na ventilaci, ale také zcela otevřít.  
 • střešní – jsou vhodná do podkroví, koupelnu hodně prosvětlí a jdou pohodlně otevírat. Přímo do místností se zvýšenou vlhkostí jsou určena plastová střešní okna PREMIUM. Jsou k dispozici ve více než deseti rozměrech. 
Mnoho jednokřídlých plastových oken do koupelny u nás máme skladem, dodání bývá do 3 dnů. V případě, že potřebujete okno jiných rozměrů nebo rozšířených parametrů (například s mléčným sklem), objednávejte přes náš konfigurátor

Pozor na příliš malá okna 

Protože dnes jsou často k vidění i koupelny větší velikosti (bývají tam dvě umyvadla, sprchový kout, vana, WC, bidet a třeba i sauna) je potom žádoucí tam umístit buď větší okno (orientované například do zahrady), nebo více malých plastových oken. U oken menších rozměrů jen upozorňujeme, že značnou část okna tvoří rámy, takže samotná plocha skla bývá malá a logicky přes ni pak prochází také méně světla.  
 
  439
  oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  897
  zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  327
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás v 5 evropských zemích
  Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
  Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

  Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků