Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jaké zvolit těsnění do oken?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaké zvolit těsnění do oken?

Aby vaše plastová okna dobře těsnila i po letech, přidávají se do nich dvě vkládaná dorazová těsnění. Těsnění bývá dnes nejčastěji z materiálu EPDM (ethylen-propalen-dien-polymer). Materiál EPDM zaručuje vysokou odolnost proti stárnutí, opotřebování a nepříznivým povětrnostním vlivům.

Dvoustupňové těsnění se dá levně vyměnit

Pro bílá plastová okna se používá nejčastěji elegantní šedá barva a pro okna v dekoru dřeva nejčastěji černá. Pokud pak s odstupem let zjistíte, že potřebujete těsnění vyměnit a prodloužit tak životnost okna, nemusíte se bát, že by vás to vyšlo draze. U našich oken jde o levnou záležitost, vzhledem k tomu, že naše okna mají speciální drážky, ze kterých se těsnění snadno vyjme a nahradí za nové. Životnost našich oken a dveří je pak několik desítek roků.

Rozdíl mezi dorazovým a středovým těsněním

V oknech najdeme nejčastěji 2 dorazová těsnění. Ty chrání místnost před vniknutím vody, vzduchu, chladu nebo vlhkosti. Takže když bude venku pršet, vy budete stále v suchu a teple. U vyšších řad oken se můžeme setkat s tzv. středovým těsněním, které najdete mezi křídlem a rámem okna a které doplňuje dorazová těsnění. Okno tedy má pak celkem 3 těsnění (třístupňové) – 2 dorazová a 1 středové – a ještě lépe izoluje. 
  322
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  618
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  236
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde