Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Těsnění do oken
Bez smluv a papírování
Expedice k Vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Těsnění do oken

Aby vaše plastová okna dobře těsnila i po letech, přidávají se do nich dvě vkládaná dorazová těsnění. Těsnění bývá dnes nejčastěji z materiálu EPDM (ethylen-propalen-dien-polymer). Materiál EPDM zaručuje vysokou odolnost proti stárnutí, opotřebování a nepříznivým povětrnostním vlivům.

Pro bílá plastová okna se používá nejčastěji elegantní šedá barva a pro okna v dekoru dřeva nejčastěji černá. Pokud pak s odstupem let zjistíte, že potřebujete těsnění vyměnit a prodloužit tak životnost okna, nemusíte se bát, že by vás to vyšlo draze. U našich oken jde o levnou záležitost, vzhledem k tomu, že naše okna mají speciální drážky, ze kterých se těsnění snadno vyjme a nahradí za nové. Životnost našich oken a dveří je pak několik desítek roků.

Rozdíl mezi dorazovým a středovým těsněním

V oknech najedeme nejčastěji 2 dorazová těsnění. Ty chrání místnost před vniknutím vody, vzduchu, chladu nebo vlhkosti. Takže když bude venku pršet, vy budete stále v suchu a teple. U vyšších řad oken se můžeme setkat s tzv. Středovým těsněním, které najdete mezi křídlem a rámem okna a které doplňuje dorazová těsnění (okno tedy má pak celkem 3 těsnění - 2 dorazová a 1 středové).
  414
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili až k Vám domů
  894
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  389
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 32 251 objednávek a dodali vám více než 150 000 oken

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde

  Dodávali jsme okna i vašemu sousedovi. Nevěříte?

  V minulém roce jsme v ČR
  dodali více než 33 000 kusů oken
  Prohlédnout realizace

  MenuX

  InformaceX