Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jaké jsou přednosti trojkřídlého plastového okna?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaké jsou přednosti trojkřídlého plastového okna?

Vyberte si, kolik vzduchu a světla do pokoje pustit skrze trojkřídlá plastová okna. Trojkřídlá okna působí luxusnějším a neobvyklejším dojmem než klasická plastová dvoukřídlá okna a dodají vašemu domu originální vzhled. Trojkřídlá okna vám stejně jako ostatní kvalitně vyrobená okna zajistí dostatek světla i dostatečně kvalitní izolaci, záleží tedy především na vašem vkusu, zda si je pořídíte. Často jsou krajní křídla těchto oken otvíravo-sklopná a prostřední otvíravé. Žádnou velkou výjimkou není ale ani otvíravo-sklopné prostřední okno.
 
trojkřídlé plastové okno
  289
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  558
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  223
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde