Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Vlastnosti plastových střešních oken PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k Vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových střešních oken PREMIUM

Plastové střešní okno Premium
Plastové střešní okno Premium - průřez
Plastová střešní okna PREMIUM nabízí moderní vzhled, odolnou konstrukci a dobré tepelně izolační vlastnosti. Hodí se pro každou střechu se sklonem od 15 do 75 stupňů. Jsou bezúdržbová a skvěle zapadnou do Vašeho interiéru. Můžete je namontovat do každé místnosti, vhodná jsou pro místa se zvýšenou vlhkostí jako kuchyně nebo koupelny.

Moderní design, dřevěné dekory

Většina střešních oken se vyrábí v klasickém, rovném provedení. Plastové střešní okno PREMIUM vyniká příjemným zaobleným designem profilů GRUBER&CO group. Dodává oknu exkluzivní moderní vzhled. Kromě tradiční bílé nabízíme i dekory zlatý dub, mahagon a ořech. Střešní okna tak můžou mít stejný vzhled jako ostatní okna, popřípadě skvěle zapadnou i do dřevěného interiéru.
 

Barevné možnosti

 • standardní RAL 8019 (hnědá)
 • nestandardní RAL 7043 (šedá)
 • olepovaná renolitová fólie v barevné imitaci borovice, zlatý dub, ořech, mahagon

Odolná konstrukce, kvalitní izolace

Okno tvoří jedinečná konstrukce z vícekomorových profilů rámu a křídla. Díky ní je součástí okna masívní ocelová výztuha pro lepší stabilitu celého okna. Stejně jako u běžných oken jsou samozřejmostí dobré tepelně izolační parametry. Standardně montované zasklení Ug= 1,0 W/m²K s bezpečnostním kaleným sklem zaručuje teplo i bezpečí Vašeho domova.
 

3 polohy

Výklopně-kyvné okno Skylight PREMIUM můžete otevírat ve třech polohách. Patentovaný systém kování zajišťuje perfektní stabilitu křídla ve sklopné, otevřené i obrácené poloze, přitom při manipulaci s oknem nehrozí žádné nebezpečí. Venkovní oplechování navíc chrání kování před povětrnostními podmínkami a zvyšuje utěsnění spoje rámu s křídlem.

Způsoby otevírání

 • ve sklopné poloze plynule v rozsahu 0 – 30 °
 • v otevřené zajištěné poloze v úhlu 45 °
 • v poloze pro umývání (obrácení křídla o 120 °)

Žádné zatékání

Pevnou součástí správně namontovaného okna je těsnící lemování z hliníkového plechu ve stejných barevných odstínech jako okenní oplechování. Chrání proti povětrnostním vlivům. Důmyslné vyřešení spoje s rámem (horní okraj lemování ve speciální drážce a překrytí spoje těsněním) vylučuje zatékání vody a hlavně tajícího sněhu, což bývá problém u špatně vyřešených střešních oken.
 

Vlnitá i plochá

Střešní okna Skylight PREMIUM zapadnou do střech s vlnitou i plochou krytinou. Pro keramické, betonové tašky a další vlnité střešní krytiny má střešní okno PREMIUM pružný prvek, dolní část lemování, které zajišťuje důkladné utěsnění a odvod vody na krytinu. Pro spojení s plochými krytinami zase funguje lemování P, které pružný prvek neobsahuje. Modulové lemování pak dovoluje spojovat okna do sestav vedle sebe nebo nad sebe. V tomto případě musí zákazník uvést i šířku krokve mezi jednotlivými okny kvůli optimálnímu rozmístění oken ve vazbě krovu.

Všechna lemování mají těsnící klíny a žlaby, které odvádějí kondenzát ze střešní fólie.
 

Typy lemování

F – pro vlnité krytiny (např. keramická taška, ocelová střešní krytina)
P – pro ploché krytiny (např. bitumenový šindel)
M – modulové (speciální lemování umožňuje montáž oken vedle sebe nebo jedno nad druhým, MP pro ploché krytiny, MF pro vlnité)
 

Bez starostí

To nejlepší nakonec, okno je navrženo jako bezúdržbové. Odpadá servis a péče o střešní okna, která jsou často hůře přístupná. Teď už si můžete užívat bezstarostného bydlení pod střešními okny PREMIUM.
 
Střešní okno už nemusí být nutné zlo, jen abyste dostali střechou světlo do domu. Okna PREMIUM jsou plnohodnotnou součástí Vašeho domu. Fungují stejně jako běžná okna i skvěle vypadají. A to všechno za velice příznivou cenu.

Hlavní výhody plastových střešních oken PREMIUM

 • originální zaoblený profil s designem firmy GRUBER&CO group odolný proti znečištění a stárnutí
 • bezpečnostní kalené sklo Ug= 1,0 W/m²K
 • mikroventilace
 • fólie imitující dřevo
 • patentovaný systém kování (snadná obsluha)
 • dobrá tepelná a akustická izolace
 • oplechování z hliníku s polyesterovou barevnou úpravou
 • nevyžaduje žádnou údržbu (ani kování)
 • použití pro každou střechu (sklon střechy 15º - 75º, plochá i vlnitá)
 • dokonalé těsnění (systém čtyř těsnění odolný změnám teploty i UV záření)

UPOZORNĚNÍ!

Pro montáž střešního okna PREMIUM je lemování potřebné vždy, bez ohledu na to, jestli se montuje do profilované nebo hladké střešní krytiny.

Návody na montáž a údržbu

Plastová střešní okna PREMIUM nabízíme v těchto barevných variantách:

Plastová střešní okna PREMIUM

Realizace

Školení

Výroba a montáž

Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 32 251 objednávek a dodali vám více než 150 000 oken

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde

Dodávali jsme okna i vašemu sousedovi. Nevěříte?

V minulém roce jsme v ČR
dodali více než 33 000 kusů oken
Prohlédnout realizace