Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Vlastnosti plastových střešních oken PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových střešních oken PREMIUM

Plastové střešní okno Premium
Plastové střešní okno Premium - průřez
Plastová střešní okna PREMIUM nabízí moderní vzhled, odolnou konstrukci a dobré tepelně izolační vlastnosti. Hodí se pro každou střechu se sklonem od 15 do 75 stupňů. Jsou bezúdržbová a skvěle zapadnou do vašeho interiéru. Můžete je namontovat do každé místnosti, vhodná jsou pro místa se zvýšenou vlhkostí jako kuchyně nebo koupelny.

Moderní design, dřevěné dekory

Většina střešních oken se vyrábí v klasickém rovném provedení. Plastové střešní okno PREMIUM vyniká příjemným zaobleným designem profilů GRUBER&CO group. Dodává oknu exkluzivní moderní vzhled. Kromě tradiční bílé nabízíme i olepovanou renolitovou fólii v barevné imitaci borovice, zlatý dub, ořech a mahagon. Střešní okna tak můžou mít stejný vzhled jako ostatní okna, popřípadě skvěle zapadnou i do dřevěného interiéru.
Plastové střešní okno Premium - odstín Zlatý dubPlastové střešní okno Premium - odstín OřechPlastové střešní okno Premium - odstín MahagonPlastové střešní okno Premium - odstín Borovice

Barevné možnosti oplechování

 • Standardní RAL 8019 (hnědá).
 • Nestandardní RAL 7043 (šedá).
Šedé oplechování pro střešní okna PREMIUMHnědé oplechování pro střešní okna PREMIUM

Odolná konstrukce, kvalitní izolace

Okno tvoří jedinečná konstrukce z vícekomorových profilů rámu a křídla. Díky ní je součástí okna masívní ocelová výztuha pro lepší stabilitu celého okna. Stejně jako u běžných oken jsou samozřejmostí dobré tepelně izolační parametry. Standardně montované zasklení Ug= 1,0 W/m²K s bezpečnostním kaleným sklem zaručuje teplo i bezpečí vašeho domova.

Tři polohy otevírání

Výklopně-kyvné okno Skylight PREMIUM můžete otevírat ve třech polohách.
 • Ve sklopné poloze plynule v rozsahu 0 až 30 °.
 • V otevřené zajištěné poloze v úhlu 45 °.
 • V poloze pro umývání (obrácení křídla o 120 °)
Patentovaný systém kování zajišťuje perfektní stabilitu křídla ve sklopné, otevřené i obrácené poloze, přitom při manipulaci s oknem nehrozí žádné nebezpečí

Žádné zatékání

Pevnou součástí správně namontovaného okna je těsnící lemování z hliníkového plechu ve stejných barevných odstínech jako okenní oplechování. Chrání proti povětrnostním vlivům. Důmyslné vyřešení spoje s rámem (horní okraj lemování ve speciální drážce a překrytí spoje těsněním) vylučuje zatékání vody a hlavně tajícího sněhu, což bývá problém u špatně vyřešených střešních oken.

Vlnitá i plochá střecha

Střešní okna Skylight PREMIUM zapadnou do střech s vlnitou i plochou krytinou. Pro keramické, betonové tašky a další vlnité střešní krytiny má střešní okno PREMIUM pružný prvek, dolní část lemování, které zajišťuje důkladné utěsnění a odvod vody na krytinu. Pro spojení s plochými krytinami zase funguje lemování P, které pružný prvek neobsahuje. Modulové lemování pak dovoluje spojovat okna do sestav vedle sebe nebo nad sebe. V tomto případě musí zákazník uvést i šířku krokve mezi jednotlivými okny kvůli optimálnímu rozmístění oken ve vazbě krovu. Všechna lemování mají těsnící klíny a žlaby, které odvádějí kondenzát ze střešní fólie.

Typy lemování

F – pro vlnité krytiny (např. keramická taška, ocelová střešní krytina).
P – pro ploché krytiny (např. bitumenový šindel).
M – modulové (speciální lemování umožňuje montáž oken vedle sebe nebo jedno nad druhým, MP pro ploché krytiny, MF pro vlnité).

Žádná údržba

Okno je navrženo jako bezúdržbové. Odpadá servis a péče o střešní okna, která jsou často hůře přístupná. Teď už si můžete užívat bezstarostného bydlení pod střešními okny PREMIUM.

Hlavní výhody plastových střešních oken PREMIUM

 • Originální zaoblený profil s designem firmy GRUBER&CO group odolný proti znečištění a stárnutí.
 • Bezpečnostní kalené sklo Ug= 1,0 W/m²K.
 • Mikroventilace.
 • Fólie imitující dřevo.
 • patentovaný systém kování (snadná obsluha).
 • Dobrá tepelná a akustická izolace.
 • Oplechování z hliníku s polyesterovou barevnou úpravou.
 • Nevyžaduje žádnou údržbu (ani kování).
 • Použití pro každou střechu (sklon střechy 15º - 75º, plochá i vlnitá).
 • Dokonalé těsnění (systém čtyř těsnění odolný změnám teploty i UV záření).

Upozornění

Pro montáž střešního okna PREMIUM je vždy potřebné lemování, bez ohledu na to, jestli se montuje do profilované nebo hladké střešní krytiny. Zasklení je vhodné pro instalaci do nadmořské výšky 600 metrů nad mořem. Pro instalaci ve větších nadmořských výškách prosím kontaktujte naše oddělení zákaznické péče. 

Návody na montáž a údržbu

Plastová střešní okna PREMIUM

Realizace

Školení

Výroba a montáž

289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde