Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Vlastnosti vedlejších plastových vchodových dveří PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti vedlejších plastových vchodových dveří PREMIUM

Vedlejší vchodové dveře PREMIUM

  • Pouze dovnitř otvíravé.
  • Celoobvodové kování řada easyLock.
  • Nízký hlinikový práh.
  • Oboustranná hliníková klika.
  • Hloubka rámu 80 mm.
  • 6komorový profil.
  • K dispozici v 11 barvách a dekorech.
 
 

Tento typ dveří můžete použít ke vstupu na zahradu, na terasu, do garáže nebo jako zadní vstup do domu. Mají nízký hliníkový práh, aby byly vhodné také pro bezbariérový vstup. Plní funkci i běžných vchodových dveří u rodinných domů, nejsou ale vhodné do veřejných budov či bytových domů, kde je vyšší frekvence pohybu. Vedlejší plastové vchodové dveře PREMIUM máme skladem s doručením do několika dnů. V případě, že byste dveře potřebovali s jinými parametry (zasklení, barva, atd.) využijte náš konfigurátor a dveře vám na míru vyrobíme, dodací doba bývá měsíc.

Na vedlejší vchodové dveře se můžete podívat do našeho skladu v Kuřimi. Jsou v oboustranném dekoru Winchester, z větší části jsou plné, zdobí je dlouhý úzký pruh vyplněný ornamentním zasklením typ kůra.

 
 

Kování se zvýšenou bezpečností

Vedlejší plastové dveře mají celoobvodové kování od německého výrobce Winkhaus (řada easyLock). Jedná se o vícebodový zámek se 2 excentrickými válečky a 2 hřibovými čepy, které zajišťují správný tlak křídla proti rámu po celé jeho výšce a také těsnost dveří. Zámek je aktivován pomocí kliky.

Excentrický válečekUzavírací bod ve tvaru hříbkuKastlík zámku easyLock
Uzamknutí kliky u vedlejších dveří  

Otevírání pouze dovnitř

Stavební hloubka rámu je 80 mm, profil je konstruován jako 6komorový, je ve verzi klasik, tedy s rovným křídlem. Vedlejší vchodové dveře PREMIUM dodáváme v provedení dovnitř otvíravé. Opačnou montáž, aby se dveře otevíraly ven, nedoporučujeme. Vedlejší vchodové dveře nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Cena tohoto provedení je o cca 50 % nižší v porovnání s klasickými vchodovými dveřmi. Oproti hlavním vchodovým dveřím při jejich výrobě není použito široké křídlo.

Profil klasik u vedlejších plastových dveří PREMIUM Řez profilu klasikProfil klasik s rovným křídlemJednoduché křídlo u vedlejších dveří

Součástí dveří je oboustranná klika

Součástí vedlejších dveří je stavební zámek se 3 kusy klíčů a oboustranná hliníková klika s aretací. Změna kliky na kouli není možná (jde to pouze u hlavních vchodových dveří).

K bílým dveřím dodáváme bílé krytky a kliky, pro dveře v dekoru jsou krytky a kliky tmavě hnědé, v případě antracitového dekoru jsou stříbrné. Pokud byste chtěli jinou barvu klik, použijte prosím konfigurátor.

 
 

Vyhovují i nízkoenergetickým domům

Již ve standardním provedení splňují vedlejší vstupní dveře PREMIUM vysoké nároky na tepelně izolační vlastnosti. Se standardním izolačním dvojsklem 3/16/4 Ug=1.1 W/m²K dosahují celkového prostupu Uw=1.2 W/m²K. Pro zvýšení tepelně izolačních vlastností v případě stavby nízkoenergetických domů je možné opatřit dveře izolačním trojsklem Ug=0.6 W/m²K, dveře pak dosahují celkového tepelného prostupu Uw=0.89 W/m²K a v případě izolační PUR desky Uw=1.1 W/m²K. Zasklení je vhodné pro instalaci do nadmořské výšky 600 metrů nad mořem. Pro instalaci ve větších nadmořských výškách prosím kontaktujte naše oddělení zákaznické péče.

Standardně je použito dvojsklo, trojsklo za příplatekBílé vedlejší dveře vhodné pro vstup na zahraduVedlejší plastové dveře v dřevodekoru  s prosklenímDvoukřídlé vedlejší dveře v bílé barvě
390
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
720
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
284
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde