Vlastnosti vedlejších plastových vchodových dveří PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti vedlejších plastových vchodových dveří PREMIUM

Vedlejší vchodové dveře PREMIUM

  • Pouze dovnitř otvíravé.
  • Celoobvodové kování řada easyLock.
  • Nízký hlinikový práh.
  • Oboustranná hliníková klika.
  • Hloubka rámu 80 mm.
  • 6komorový profil.
  • K dispozici v 11 barvách a dekorech.
 
 

Tento typ dveří můžete použít ke vstupu na zahradu, na terasu, do garáže nebo jako zadní vstup do domu. Mají nízký hliníkový práh, aby byly vhodné také pro bezbariérový vstup. Plní funkci i běžných vchodových dveří u rodinných domů, nejsou ale vhodné do veřejných budov či bytových domů, kde je vyšší frekvence pohybu. Vedlejší plastové vchodové dveře PREMIUM máme skladem s doručením do několika dnů. V případě, že byste dveře potřebovali s jinými parametry (zasklení, barva, atd.) využijte náš konfigurátor a dveře vám na míru vyrobíme, dodací doba bývá měsíc.

Na vedlejší vchodové dveře se můžete podívat do našeho skladu v Kuřimi. Jsou v oboustranném dekoru Winchester, z větší části jsou plné, zdobí je dlouhý úzký pruh vyplněný ornamentním zasklením typ kůra.

 
 

Kování se zvýšenou bezpečností

Vedlejší plastové dveře mají celoobvodové kování od německého výrobce Winkhaus (řada easyLock). Jedná se o vícebodový zámek se 2 excentrickými válečky a 2 hřibovými čepy, které zajišťují správný tlak křídla proti rámu po celé jeho výšce a také těsnost dveří. Zámek je aktivován pomocí kliky.

Excentrický válečekUzavírací bod ve tvaru hříbkuKastlík zámku easyLock
Uzamknutí kliky u vedlejších dveří  

Otevírání pouze dovnitř

Stavební hloubka rámu je 80 mm, profil je konstruován jako 6komorový, je ve verzi klasik, tedy s rovným křídlem. Vedlejší vchodové dveře PREMIUM dodáváme v provedení dovnitř otvíravé. Opačnou montáž, aby se dveře otevíraly ven, nedoporučujeme. Vedlejší vchodové dveře nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Cena tohoto provedení je o cca 50 % nižší v porovnání s klasickými vchodovými dveřmi. Oproti hlavním vchodovým dveřím při jejich výrobě není použito široké křídlo.

Profil klasik u vedlejších plastových dveří PREMIUM Řez profilu klasikProfil klasik s rovným křídlemJednoduché křídlo u vedlejších dveří

Součástí dveří je oboustranná klika

Součástí vedlejších dveří je stavební zámek se 3 kusy klíčů a oboustranná hliníková klika s aretací. Změna kliky na kouli není možná (jde to pouze u hlavních vchodových dveří).

K bílým dveřím dodáváme bílé krytky a kliky, pro dveře v dekoru jsou krytky a kliky tmavě hnědé, v případě antracitového dekoru jsou stříbrné. Pokud byste chtěli jinou barvu klik, použijte prosím konfigurátor.

 
 

Vyhovují i nízkoenergetickým domům

Již ve standardním provedení splňují vedlejší vstupní dveře PREMIUM vysoké nároky na tepelně izolační vlastnosti. Se standardním izolačním dvojsklem 3/16/4 Ug=1.1 W/m²K dosahují celkového prostupu Uw=1.2 W/m²K. Pro zvýšení tepelně izolačních vlastností v případě stavby nízkoenergetických domů je možné opatřit dveře izolačním trojsklem Ug=0.6 W/m²K, dveře pak dosahují celkového tepelného prostupu Uw=0.89 W/m²K a v případě izolační PUR desky Uw=1.1 W/m²K. Zasklení je vhodné pro instalaci do nadmořské výšky 600 metrů nad mořem. Pro instalaci ve větších nadmořských výškách prosím kontaktujte naše oddělení zákaznické péče.

Standardně je použito dvojsklo, trojsklo za příplatekBílé vedlejší dveře vhodné pro vstup na zahraduVedlejší plastové dveře v dřevodekoru  s prosklenímDvoukřídlé vedlejší dveře v bílé barvě
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků