Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
K čemu slouží dvojsklo?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

K čemu slouží dvojsklo?

Dvojsklo je dnes společně s trojsklem nejčastější volbou k osazení oken. Mají dobré izolační schopnosti, a proto se hodí zejména na strany, kam méně svítí slunce. Dobře totiž teplo izolují a v zimě zadržují uvnitř. Dvojsklo pak může pomáhat k ohřevu místnosti na jaře nebo na podzim, kdy propustí do pokoje více tepla.

Jaký je rozdíl mezi dvojsklem a trojsklem?

Největší rozdíl mezi dvojskly a trojskly je izolace, kterou poskytují. A to jak tepelná, tak zvuková izolace. Logicky trojsklo, které má o jedno sklo více, nabízí lepší izolaci pro váš byt nebo dům. I když jen o trochu. Nevýhodou je ale i vyšší hmotnost okna, kterou způsobuje ono jedno sklo navíc. Okenní kování je tak více namáhané a bude potřeba častější seřizování. Další (možná) nevýhodou je pak vyšší cena. Za sklo navíc si připlatíte kolem 350 Kč/m2.
 
dvojsklo
  325
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  762
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  299
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde