Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jaké jsou varianty jednokřídlého plastového okna?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaké jsou varianty jednokřídlého plastového okna?

Tento druh okna má pouze jedno křídlo, které můžete otevírat. Ve většině případů si můžete vybrat takové okno, které nabízí výklopnou i otvíravou funkci, mluvíme pak o tzv. otvíravo-sklopném plastovém oknu. Maximální doporučená šířka tohoto druhu oken je asi 1 400 mm, v závislosti na samotné výšce okna.

Otvíravo-sklopná jednokřídlá plastová okna můžete využít v běžných pokojích, kde nemáte dostatek místa pro dvoukřídlá plastová okna, ale zároveň tam chcete přivést co nejvíce světla a čerstvého vzduchu. Pokud naopak hledáte okno například do sklepa nebo garáže, může vám postačit jednokřídlé sklopné okno, které plní funkci jen tzv. ventilačky. 
 
jednokřídlé plastové okno

 
  289
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  558
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  223
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde