Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Jsme členy APEK
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jsme členy APEK

APEK = Asociace pro elektronickou komerci, která sdružuje ty nejlepší z e-komerce na jednom místě. Naše společnost prošla certifikačním řízením a od listopadu 2017 se řadíme právě mezi členy APEK

APEK – Asociace pro elektronickou komerci

Neustále se posouváme kupředu a vylepšujeme nákupní proces. Proto byla logickým krokem žádost o připojení k Asociaci pro elektronickou komerci. APEK funguje v České republice již od roku 1998. Od té doby se k němu přidalo přes 400 firem, podnikatelů a odborníků. Mezi členy APEK momentálně patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. 
APEK - skladová okna

Co to znamená pro naše zákazníky?

Nákup nových plastových oken rozhodně není malou položkou v rozpočtu. My to víme, a proto se už několik let snažíme držet ceny co nejvíce dole. To ale neznamená, že jsou levná plastová okna nekvalitní. Právě naopak. Stojí za námi velké množství kladných recenzí a zkušeností našich zákazníků. A nově také certifikát České kvality APEK!  Chcete si být jistí, že nakupujete u spolehlivé firmy? Dejte přednost ověřeným prodejcům a nespálíte se.  

Co to znamená pro naši společnost?

Všichni členové APEK musí dodržovat stanovy, udávat správné lhůty dodání a zlepšovat podmínky pro své zákazníky. Hned na začátku prošla naše společnost certifikačním řízením, které probíhá právě za účelem získání certifikátu APEK – Certifikovaný obchod. Tato kontrola se zaměřila na legislativní část, plnění zákonem stanovených povinností a také na samotný nákupní proces. Společnost Skladová okna v certifikačním řízení uspěla a od listopadu 2017 patří mezi hrdé členy asociace. V červnu 2020 jsme certifikát obhájili
 
 
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků