Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jak vzniká rosení u plastových oken?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jak vzniká rosení u plastových oken?

Lidé se s rosením oken nejčastěji setkají po výměně starých oken za nová plastová. A také v novostavbách, kde se drží vyšší vlhkost vzduchu z čerstvých omítek. Rosení oken z vnitřní strany skla je sice nepříjemné, ale není vadou výrobce oken. Je to spíše známka toho, že okenní otvory jsou dobře utěsněny. Je důležité mlžení oken věnovat zvýšenou pozornost, jelikož při dlouhodobém a rozsáhlém rosení může dojít k opadávání omítky, případně ke vzniku plísní. 

Jediná pomoc, jak pravidelně z bytu vypouštět nahromaděnou vlhkost, je správné větrání. Nejúčinnější je rychlé a prudké vyvětrání, a tak nechte několikrát za den na deset až patnáct minut otevřená okna dokořán. Podrobnější informace o rosení oken najdete ve článku Proč se rosí spodní část skla u plastových oken.
  289
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  558
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  223
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde