Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Video a PDF návod na instalaci sítí proti hmyzu
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Video a PDF návod na instalaci sítí proti hmyzu

Montáž sítí proti hmyzu svépomocí

Okenní sítě proti hmyzu snadno zvládnete do plastových oken namontovat pomocí video nebo PDF návodu. Uvidíte, že postup je velmi jednoduchý.

Jak na montáž okenních sítí

  • Po rozbalení sítě si přichystejte háčky na její uchycení. Plastové háčky nacvakněte do každé dírky v rámu sítě a otočte jimi. Natočte je tak, aby nezavazely při vsunutí sítě do okna.
  • Nasaďte síť ke spodní straně rámu a poté přitiskněte k celému oknu. Otočte všechny háčky tak, aby se zachytily za těsnění rámu.

Další návody

Na našem webu najdete i návod na montáž parapetů, žaluzií i samotných plastových oken. Pokud potřebujete poradit se zaměřením, mrkněte na návod na zaměření oken a parapetů.
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde