Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Proč praskne plastové okno

V současné době už jsou na trhu plastová okna velmi dobré kvality a to že by profil praskl se děje výjimečně, přesto se nás ale zákazníci na tento problém občas ptají, a tak jsme sepsali nejčastější příčiny, které mohou prasknutí předcházet. 

1. Neopatrné zacházení

V našem návodu k montáži plastových oken se dočtete, že doporučujeme s rámem zacházet opatrně. Zejména je nutné okna zkontrolovat po dopravě na stavbu a těsně před samotným zabudováním. Nejkritičtější místa jsou rohy oken. Opatrné zacházení má opodstatnění. Pokud totiž při přenosu dostane rám ránu, může se potom stát, zejména v zimě za mrazu, že dojde k prasknutí okna.  

2. Špatná montáž

Rčení, že velkou měrou se na tom, jestli budete s novými okny spokojení, podílí dobře odvedená montáž, opravdu platí.
Pokud je špatně vypodložkované sklo v křídle (tzn. sklo je "přepnuté" na podložkách), pak může vlivem změny teplot dojít díky dilataci až k prasknutí křídla. 

 
Proč praskne plastové okno

 
Zpět do poradny
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde