Vlastnosti plastových dveří PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových dveří PREMIUM

Výběr z 28 barev a dekorů

Několik desítek balkonových a vchodových vedlejších dveří máme skladem, jsou k dispozici v bílé barvě a v dekoru zlatý dub (u balkonových dveří i barva antracit). Pokud ale hledáte plastové dveře (ať již vchodové, balkonové, nebo posuvné) v jiné barvě, použijte prosím náš konfigurátor – dveře vám necháme vyrobit podle vašeho přání. Na výběr máte z 28 barev a dekorů, plus v základním provedení je k dispozici bílá barva. NYNÍ MÁME JARNÍ AKCI: DO 30. 6. 2021 JSOU VŠECHNY BARVY ZA STEJNOU CENU. 

Pokud jste z okolí Brna, můžete se na plastové vchodové dveře PREMIUM přijet podívat do sídla naší firmy v Kuřimi. Ve skladu máme vystavené hlavní vchodové dveře v oboustranném provedení šedá antracit hladká a vedlejší vchodové dveře v oboustranném dekoru Winchester. Použito je ornamentní zasklení typ kůra.   

Standardní barvy

Plastové dveře PREMIUM –dekor Zlatý dubPlastové dveře PREMIUM – dekor Tmavý dubPlastové dveře PREMIUM –dekor Ořech Plastové dveře PREMIUM – barva Čokoládově hnědáPlastové dveře PREMIUM – dekor MahagonPlastové dveře PREMIUM – barva ŠedáPlastové dveře PREMIUM – barva Antracit struktura pískuPlastové dveře PREMIUM – barva Antracit dřevaPlastové dveře PREMIUM – dekor WinchesterPlastové dveře PREMIUM – dekor Noce sorrento balsamic

Příplatkové barvy 

Plastové dveře PREMIUM – dekor OregonPlastové dveře PREMIUM – krémově bílá barva Plastové dveře PREMIUM – dekor Siena PN nochePlastové dveře PREMIUM – dekor Woodec Turner Oak MaltPlastové dveře PREMIUM –  barva bílá se strukturou dřevaPlastové dveře PREMIUM – dekor Amaretto třešeňPlastové dveře PREMIUM – dekor BorovicePlastové dveře PREMIUM –  dekor Břidlice hladká šedáPlastové dveře PREMIUM – dekor BřízaPlastové dveře PREMIUM – barva Černá Ulti MattPlastové dveře PREMIUM – dekor DouglasPlastové dveře PREMIUM – dekor Dub Sheffield světlýPlastové dveře PREMIUM – dekor Dub Sheffield šedýPlastové dveře PREMIUM – dekor Irský dub Plastové dveře PREMIUM –  barva Kartáčovaný hliníkPlastové dveře PREMIUM – dekor MacorePlastové dveře PREMIUM –  barva Mechově zelenáPlastové dveře PREMIUM – dekor Měkká třešeň

Za příplatek ornamentní zasklení, bezpečnostní sklo i meziskelní mřížky   

Za příplatek je možné dveře osadit izolačním trojsklem s Ug= 0.6 W/m²K, nebo bezpečnostním sklem.  U vchodových dveří je oblíbené ornamentní zasklení, nabízíme tyto varianty: kůra, chinchila (činčila), delta, delta pískovaná, matné mléčné, matné pískované, master carre. Objednat lze do dveří také vložení meziskelních mřížek. Všechny úpravy si jednoduše navolíte v online konfigurátoru.   
Bílé balkonové dveřePosuvné dveře u bazénuHlavní vchodové dveře do domu v bílé barvě
319
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
795
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
292
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků