Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Vlastnosti plastových dveří PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových dveří PREMIUM

Výběr z 10 barev a dekorů

Několik desítek balkonových a vchodových vedlejších dveří máme skladem, většinou jsou k dispozici v bílé barvě, nebo v dekoru zlatý dub. Pokud ale hledáte plastové dveře (ať již vchodové, balkonové, nebo posuvné) třeba v dnes trendy antracitové barvě, použijte prosím náš konfigurátor – dveře vám necháme vyrobit podle vašeho přání. Na výběr máte z 10 barev a dekorů, plus v základním provedení je k dispozici bílá barva.

Pokud jste z okolí Brna, můžete se na plastové vchodové dveře PREMIUM přijet podívat do sídla naší firmy v Kuřimi. Ve skladu máme vystavené hlavní vchodové dveře v oboustranném provedení šedá antracit hladká a vedlejší vchodové dveře v oboustranném dekoru Winchester. Použito je ornamentní zasklení typ kůra.   
Dekor dveří zlatý dubDekor dveří tmavý dubDekor dveří ořechBarva dveří čokoládově hnědáDekor dveří mahagonBarva dveří šedáBarva dveří antracit struktura pískuBarva dveří antracit struktura dřevaDekor dveří WinchesterDekor dveří noce sorrento balsamic

Možnost objednat si ornamentní zasklení a meziskelní mřížky   

V případě, že požadujete do dveří ornamentní zasklení, jeho typ si zvolíte v konfigurátoru. Za příplatek nabízíme tyto varianty zasklení: kůra, chinchila (činčila), delta, delta pískovaná, matné mléčné, matné pískované, master carre. Objednat lze do dveří také vložení meziskelních mřížek.   
 
Bílé balkonové dveřePosuvné dveře u bazénuHlavní vchodové dveře do domu v bílé barvě
330
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
969
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
340
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde